8523 Färglitografi
Såld: 300 kr
Såldes den 7 november 2022 -
9173 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 19 mars 2018 -
6071 Färglitografi
Bo T, fruktskål, 189/210, signerad, motivet: 41x37
Såld: 100 kr
Såldes den 29 augusti 2016
1018 Färglitografi
4 st, Bo Thoren, 320 upplaga, motivet: 39x29
Såld: 100 kr
Såldes den 16 november 2015 -
1017 Färglitografi
2 st, Bo Thoren, bladets mått: 63x47 respektive 57x63
Såld: 100 kr
9074 Färglitografi
Bo Thorén, 100/320, motivet. 39x29
Såld: 100 kr
Såldes den 2 december 2013
2064 Färglitografi
Bo Thorén, -99, ishockyspelare, 56x40
Såld: 650 kr
Såldes den 13 december 2010 -
4376 Färglitografi
2 st, Bo Thoren
Såld: 800 kr
Såldes den 23 oktober 2006 -
2030 Färglitografi
Bo T, fruktskål, 32/210, 42 x 38
Såld: 450 kr
Såldes den 4 mars 2002